Ypatingi pasiūlymai

Aukso monetos Yra 2 prekės(-ių).

Auksinės monetos yra viena patikimiausių investavimo ir taupymo krypčių, žavinti tiek monetų kolekcionierius, tiek protingu investavimu besidominčius pirkėjus. Žinomiausių pasaulio monetų kalyklų nukaldintos gryno aukso monetos yra skirtos kolekcionieriams ir saugioms investicijoms. Monetų vertė priklauso ne tik nuo aukso, bet ir nuo jų nukaldin...

Auksinės monetos yra viena patikimiausių investavimo ir taupymo krypčių, žavinti tiek monetų kolekcionierius, tiek protingu investavimu besidominčius pirkėjus. Žinomiausių pasaulio monetų kalyklų nukaldintos gryno aukso monetos yra skirtos kolekcionieriams ir saugioms investicijoms. Monetų vertė priklauso ne tik nuo aukso, bet ir nuo jų nukaldinimo metų ir kitų išskirtinių monetų detalių. Aukso monetos yra puiki dovana gimtadienio, sukakties, vestuvių ar kitomis progomis. Auksinės monetos internetu – tai laikui nepavaldi investicija, galinti tapti išskirtine dovana svarbiam žmogui. Parduotuvėje „Aukso gija“ rasite investavimui paruoštus aukso gaminius, atitinkančius griežtus kokybės reikalavimus ir užtikrinančius ilgalaikę investicinę vertę.

Daugiau
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
 • 115,00 €

  Šaulys (Lapkričio 22d. – Gruodžio 21d. ) Sakoma, kad zodiako ženklas apibūdina žmogaus temperamentą ir manierą, o esamas ženklo simbolis atneša sėkmę. Šis grynas Šaulio zodiako ženklo aukso medalis yra ypač graži ir prasminga dovana asmeniui, gimusiam po šiuo ženklu. Medalis supakuotas į specialią kapsulę ir kartoninę dėžutę.

  115,00 €
  Išparduota
 • 115,00 €

  Vėžys ( Birželio 21d. – Liepos 22d. ) Sakoma, kad zodiako ženklas apibūdina žmogaus temperamentą ir manierą, o esamas ženklo simbolis atneša sėkmę. Šis grynas Vėžio zodiako ženklo aukso medalis yra ypač graži ir prasminga dovana asmeniui, gimusiam po šiuo ženklu. Medalis supakuotas į specialią kapsulę ir kartoninę dėžutę.

  115,00 €
  Išparduota
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių