Prekių sąrašas pagal gamintoją Gemoro

GEMORO papuošalai – italų gamintojo dirbiniai, kurių išskirtinumas – prabanga, aukščiausios kokybės auksas ir brangakmeniai. GEMORO juvelyrika – tai daugiau nei papuošalas. Tai – gyvenimo būdas.


GEMORO papuošalai pagaminti su meile, sukuria laimės ir išskirtinumo jausmą. Gaminiai su brangakmeniais leis jaustis nepakartojamai kiekvieną dieną ir ypatingą progą. Tai aukščiausios kokybės juvelyrikos dizainas už prieinamą kainą kiekvienam..

Peržiūrėti gamintojo kolekcijas galite paspaudę šią nuorodą į  gamintojo svetainę arba ant paveikslėlio.


Kanados kompanija Gemoro, prieš 20 metų pradėjusi savo verslą mažame miestelyje mažomis gamybinėmis pajėgomis kūrė vienetinius juvelyrinius gaminius, kad galėtų patenkinti įnoringiausių klientų poreikius. Tuometinės nedidelės komandos siekis tiekti prabangiausius papuošalus pasitvirtino. Norint įsigyti aukščiausios klasės meno dirbinius nebereikėjo keliauti į Europą.


Paradoksas, tačiau Europa dabar pati perka gaminius iš kanadiečių ir siunčiasi į žemyną, kad savo pasiūloje turėtų kitoniško dizaino prabangius papuošalus. Mūsų parduotuvėje galite rasti nuostabių žiedelių ir papuošalų ant kaklo su brangakmeniais.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 18 iš 106 prekių
Rodoma 1 - 18 iš 106 prekių