PREKIŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLĖS

Elektroninėje parduotuvėje įsigytų prekių grąžinimas per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos

Pagal LR įstatymą juvelyriniai gaminiai yra nekeičiami ir negrąžinami.

 • Auksogija.lt visuomet ieško kompromiso, kad būtų patenkinti Pirkėjo poreikiai.

Norint grąžinti/pakeisti nekokybišką ar nepatikusią prekę, reikia laikytis šių sąlygų:

 • Grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;
 • Grąžinama prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • Grąžinama prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (negali būti pažeistos etiketės, brangakmenių sertifikatai ir kt.).
 • Galima grąžinti tik nenaudotas prekes;
 • Grąžinama prekė turi būti su tuo pačiu brangakmeniu, kokiu buvo Pirkėjo gauta;
 • Grąžinant prekę būtina pateikti prekių įsigijimą patvirtinantį dokumentą;
 • Prekių grąžinimo pardavėjui išlaidas padengia Pirkėjas;
 • Prekę grąžinkite nurodytu adresu, kuris buvo ant pakuotės, kai gavote siuntinį.
 • Negrąžinami pinigai už tas prekes, kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos.
 • Grąžinama prekė su brangakmeniu t.y briliantu, safyru, rubinu, smaragdu, deimantu, topazu, dūminiu kvarcu, ametistu, akvamarinu, granatu ir kt. turi būti patikrinta VĮ „Lietuvos prabavimo rūmai
 • VĮ „Lietuvos prabavimo rūmaituri patvirtinti, kad grąžinama prekė yra kokybiška, nepažeista Pirkėjo, brangakmenis atitinka pirminės ekspertizės duomenis.

Būdai, kuriais galite pasinaudoti įsigytai prekei pakeisti:

1.  Atnešti gaminį į bet kurią Aukso gija" parduotuvę: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Būtina turėti dokumentą patvirtinantį prekių įsigijimą t.y sąskaitą - faktūrą;
2.  Atsiųsti prekę į parduotuvę savo pasirinktu siuntimo būdu (Lietuvos paštas, įvairios kurjerių tarnybos ir t.t.).
2.1. Apie prekės keitimą/grąžinimą reikia pranešti el.paštu marketingas@auksogija.lt 
2.2. Užpildyti prekės/prekių grąžinimo formą (kurią atsiųsime gavę pranešimą apie prekės keitimą/gražinimą)
2.2.1. Užpildytą formą turite įdėti kartu su siunčiama preke.
2.2.2. Prekę siųsti adresu:
Gavėjas: Firma „Aukso gija“ adresas - Islandijos pl. 32, Kaunas, LT-47446.
2.2.3.Gavę prekes ir jas patikrinę, grąžinsime pinigus. (Jeigu prekė yra keičiama, tuomet gavę siuntą iškart išsiūsime jums kitą prekę).

*Prekių keitimo į kitą dydį, spalvą ar modelį atveju pakartotinis pristatymas yra nemokamas. Dėl  detalesnės informacijos kreiptis telefonu ar el. paštu marketingas@auksogija.lt.

*Prekes galima pakeisti kitomis, dėl pateisinamos priežasties, tačiau tuo atveju, jei prekės vertė yra didesnė, nei grąžintos prekės vertė, pirkėjas sumoka kainos skirtumą. Jei pakeistos prekės vertė yra mažesnė, Auksogija.lt grąžina pirkėjui kainų skirtumą.

SVARBU: Juvelyriniai dirbiniai su brangakmeniais keičiami tik tuo atveju, jei Pirkėjas sutinka, kad gaminys bus siunčiamas pakartotinai ekspertizei į Lietuvos prabavimo rūmus, siekiant nustatyti ar brangakmenis autentiškas. Siuntimo išlaidas ir sertifikatą apmoką pirkėjas.

Garantinis prekių keitimas, taisymas

Visos Lietuvoje parduodamos prekės, tame tarpe ir juvelyriniai gaminiai turi bent 12 mėnesių garantiją, todėl vartotojas reikalavimus dėl prekės trūkumų gali pareikšti ne vėliau kaip per metus nuo prekės įsigijimo-pristatymo dienos. Nors LR ūkio ministro įsakymu patvirtintose daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėse yra įtvirtintas išimtinis juvelyrinių gaminių negrąžinimas, tačiau auksogija.lt siekia, kad Pirkėjo lūkesčiai būtų patenkinti.

 • Jei gaminys sulūžęs, iškrito ar kliba akutė, ar jis kitaip pakitęs ne dėl dėvėjimo priežasčių, toks gaminys laikomas gamykliniu broku, todėl siunčiamas taisyti juvelyrams nemokamai. Breuning, Saint Maurice, Gemoro ir kiti firminiai gaminiai siunčiami tiesiai gamintojams;
 • Jei gaminys pakeitė spalvą, nusitrynė, apsibraižė, siūlome jį atnaujinti siunčiant gamintojams ar juvelyrui pagal situaciją (galimos papildomos išlaidos);
 • Jei nutarėte pasikeisti prekės dydį, pvz., jei žiedas jums tapo per didelis/mažas, gaminys siunčiamas tvarkyti gamintojams už papildomą mokestį;
 • Garantiniu laikotarpiu arba vėliau nei 14 dienų po prekės pristatymo prekės nėra grąžinamos. Visais atvejais siūlome pakeisti gaminį kitu, taisyti ar kitaip šalinti atsiradusius trūkumus.

*Visi pateikti variantais reikalauja pateikti pirkimo sąskaitą-faktūrą, ar kitą prekės priėmimą patvirtinantį dokumentą, sertifikatus, jei gaminys su brangakmeniais. Norėdami keisti ar taisyti įsigytą prekę turėtumėte sekti aukščiau nurodytas procedūras (Prekių grąžinimas per 14 dienų nuo prekės pristatymo).