Gamintojai

Prekių ženklai Yra 6 prekių ženklai

Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių
 • Breuning

  breuning_gamintojo%20foto.jpg

  Kompanija turi vieną didžiausių vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų pasiūlą Europoje ir džiaugiasi galėdami pristatyti Lietuvos žmonėms savo kokybe pasižyminčius papuošalus. Breuning visada skatina sužadėtinius neapsiriboti klasikiniais žiedų modeliais ir nepabijoti susikurti individualius žiedus, keičiant aukso spalvą ar derinant kelias jų vienu metu, keičiant tekstūrą, storį ir plotį.

  Markas Breuning, trečiosios kompanijos kartos vadovas pabrėžia, jog juvelyrinių gaminių gamyboje didžiulis dėmesys skiriamas tradicijų išsaugojimui ir novatoriškų sprendimų diegimui gamyboje ir kūryboje. Sudėtingų konstrukcijų automatizuotos mašinos šiandien leidžia išgauti pačius netikėčiausios dizainus be jokių apribojimų – praktiškai ore kabantis inkrustuotas briliantas, medienos tekstūros paviršius, graviravimas panaudojant pirštų antspaudus ir kt.

  Peržiūrėti gamintojo kolekcijas galite paspaudę šią nuorodą į gamintojo svetainę arba ant paveikslėlio.

  PURE ELEGANCE

  PURE FASHION

  PURE LOVE

  BRIDAL I

  BRIDAL II

  BRIDAL III

  SOLITAIRE

 • Saint Maurice

  Vestuvinių žiedų kūrėjai Saint Maurice įsitikinę, kad vienas kitam pasižadėję žmonės sukuria ypatingą ryšį tarp dviejų sielų ir emociškai susisieja visiems laikams! Žiedai – tai individuali meilės išraiška. Amžina meilė reikalauja, jog ši išraiška būtų nepriekaištingos kokybės ir aukščiausios rūšies sudėties tvirtiems tarpusavio saitams išsaugoti.

  Vokietijoje, Pforzheim mieste kuriami ir gaminami žiedai, bei kiti papuošalai – nesenstančios klasikos, elegantiško stiliaus ir ekstravagancijos junginys. Kompanijos auksakaliai ir deimantų specialistai pasiruošę išpildyti visas Jūsų vestuvinių ar sužadėtuvių žiedelių vizijas. Garantuojame, kad išsirinksite tobulą variantą. O jei taip nutiktų, jog nerasite kas jums patinka, mielai siūlome užsisakyti individualius žiedus!

  Peržiūrėti gamintojo kolekcijas galite paspaudę gamintojo svetainė arba paveikslėlį.

  ENGAGEMENT

  MEMOIRIES

  SOLITAIRE

  Mano dizainas /KONFIGŪRATORIUS

  VESTUVINIŲ ŽIEDŲ KOLEKCIJOS

  AMELIE

  BRUNNO BANANI

  0 prekės(-ių)

 • Bruno Banani

  bruno-banani_gamintojo%20foto.jpg

  Vyro gyvenime šiandien vienas populiariausių ir praktiškiausių papuošalų - apyrankė. Jeigu iki šiolei manėte, kad apyrankes nešioja tik sportuojantys žmonės, tai šie Bruno Banani aksesuarai pakeis jūsų nuomonę. Nerūdijančio plieno ir odos junginys dera tiek prie laisvalaikio, tiek prie oficialios biuro aprangos. Taip pat, šio išskirtinio stiliaus papuošalai padės vyrui pasijusti išskirtiniu ir pastebimu. Net jei apyrankė skirta vyrams, ji gali taip pat nuostabiai atrodyti ir ant moters rankos.

  Gaminiai pasižymi itin aukšta kokybe ir nepabostančiu dizainu. Apyrankės ir kaklo papuošalai susegami magnetu ir užfiksuojami srieginiu užsegimu.Viena apyrankė/kolje – keli nešiojimo būdai! Galite nešioti tiek vieną apyrankę, tiek derinti prie jos skirtingo dydžio ir spalvos nerūdijančio plieno karoliukus pagal nuotaiką ar aprangos kodą.

 • Burkhardt & Bischoff

  Vokietijos kompanijos Burkhardt & Bischoff šūkis – individualūs aukščiausios kokybės juvelyriniai gaminiai. 60 metų patirtis rodo akivaizdžius rezultatus – patikimo pardavėjo ir lojalaus kliento ryšys, siekiant bendrų tikslų.

  B+B komanda mano, jog jų užduotis kurti meno kūrinius, kurie keltų susižavėjimą vėl ir vėl. Tik pažindami kiekvieną pirkėją, sužadėtinius ar jaunuosius komanda pasiekė savo tikslą - bbBasic, bbSense ir bbLux kolekcijos.

  BB Basic – paprasta elegancija, nesenstantis dizainas;

  BB Sence – klasikinio stiliaus papuošalas, paskaninti truputėliu kūrybinės fantazijos;

  BBLux – išskirtinį skonį ambicingiems vartotojams.

  Peržiūrėti gamintojo kolekcijas galite paspaudę šią nuorodą į gamintojo svetainę arba paspaudę ant paveikslėlio.

 • GILOY

  1931 metais Vokietijoje susikūrusi juvelyrinių dirbinių kompanija Giloy nusprendė ir visiems laikams užtvirtino, jog niekada nenustos gaminusi, pirmiausia, kokybiškų, o tik tuomet, prabangiai atrodančių balto, geltono ir raudono aukso gaminių.

  Novatoriškas dizainas, absoliuti tobulybė, puikus kainos ir kokybės santykis. Naujausių tendencijų gaminiai, aukščiausias žinių ir technologinių priemonių derinys. Giloy leidžia kurti nepaprasto grožio ir dizaino juvelyrikos gaminius.

  Giloy auksakaliai ir deimantų ekspertai kartu sutaria, jog briliantas reikalauja kruopštaus ir atsakingo juvelyrinio darbo. Kadangi auksas (kietumas - 3 balai pagal Moso skalę) yra minkštesnė medžiaga nei briliantas (10 balų pagal Moso skalę), dirbiniai su šiuo brangakmeniu gali būti lengviau pažeidžiami. Išties tik tiek daug metų darbo, kiek patyrė Giloy, leidžia išvystyti novatorišką ir patvarų produktą.

  Norėdami peržiūrėti gamintojo kolekcijas spauskite nuorodą į gamintojo svetainę arba paveikslėlį.

  SOLITAIRE

  MEMORIE

  VESTUVINIAI ŽIEDAI

 • Gemoro

  Gemoro - italų gamintojas. Juvelyrikos išskirtinumas - dvelkianti prabanga, aukščiausios kokybės auksas ir brangakmeniai. Gemoro juvelyrika - tai daugiau nei papuošalas. Tai - gyvenimo būdas.

  Gemoro papuošalai pagaminti su meile, sukuria laimės ir išskirtinumo jausmą. Gaminiai su brangakmeniais leis jaustis nepakartojamai kiekvieną dieną ir ypatingą proga. Aukščiausios kokybės juvelyrikos dizainai už prieinamą kainą kiekvienam.

  Gamintojo kolekcijas galite peržiūrėti paspaudę nuorodą į gamintojo svetainę arba ant paveikslėlio.

Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių