Aukso monetos Yra 12 prekės(-ių).

Auksinės monetos yra viena patikimiausių investavimo ir taupymo krypčių, žavinti tiek monetų kolekcionierius, tiek protingu investavimu besidominčius pirkėjus. Žinomiausių pasaulio monetų kalyklų nukaldintos gryno aukso monetos yra skirtos kolekcionieriams ir saugioms investicijoms. Monetų vertė priklauso ne tik nuo aukso, bet ir nuo jų nukaldin...

Auksinės monetos yra viena patikimiausių investavimo ir taupymo krypčių, žavinti tiek monetų kolekcionierius, tiek protingu investavimu besidominčius pirkėjus. Žinomiausių pasaulio monetų kalyklų nukaldintos gryno aukso monetos yra skirtos kolekcionieriams ir saugioms investicijoms. Monetų vertė priklauso ne tik nuo aukso, bet ir nuo jų nukaldinimo metų ir kitų išskirtinių monetų detalių. Aukso monetos yra puiki dovana gimtadienio, sukakties, vestuvių ar kitomis progomis. Auksinės monetos internetu – tai laikui nepavaldi investicija, galinti tapti išskirtine dovana svarbiam žmogui. Parduotuvėje „Aukso gija“ rasite investavimui paruoštus aukso gaminius, atitinkančius griežtus kokybės reikalavimus ir užtikrinančius ilgalaikę investicinę vertę.

Daugiau
Rodoma 1 - 12 iš 12 prekių
 • 99,00 €

  Mergelė (Rugpjūčio 23d. – Rugsėjo 23d. ) Sakoma, kad zodiako ženklas apibūdina žmogaus temperamentą ir manierą, o esamas ženklo simbolis atneša sėkmę. Šis grynas Mergelės zodiako ženklo aukso medalis yra ypač graži ir prasminga dovana asmeniui, gimusiam po šiuo ženklu. Medalis supakuotas į specialią kapsulę ir kartoninę dėžutę.

  99,00 €
  Tik internetu
 • 99,00 €

  Šaulys (Lapkričio 22d. – Gruodžio 21d. ) Sakoma, kad zodiako ženklas apibūdina žmogaus temperamentą ir manierą, o esamas ženklo simbolis atneša sėkmę. Šis grynas Šaulio zodiako ženklo aukso medalis yra ypač graži ir prasminga dovana asmeniui, gimusiam po šiuo ženklu. Medalis supakuotas į specialią kapsulę ir kartoninę dėžutę.

  99,00 €
  Tik internetu
 • 99,00 €

  Svarstyklės (Rugsėjo 24d. – Spalio 23d. ) Sakoma, kad zodiako ženklas apibūdina žmogaus temperamentą ir manierą, o esamas ženklo simbolis atneša sėkmę. Šis grynas Svarstyklių zodiako ženklo aukso medalis yra ypač graži ir prasminga dovana asmeniui, gimusiam po šiuo ženklu. Medalis supakuotas į specialią kapsulę ir kartoninę dėžutę.

  99,00 €
  Tik internetu
 • 99,00 €

  Žuvys (Vasario 19d. – Kovo 20d. ) Sakoma, kad zodiako ženklas apibūdina žmogaus temperamentą ir manierą, o esamas ženklo simbolis atneša sėkmę. Šis grynas Žuvų zodiako ženklo aukso medalis yra ypač graži ir prasminga dovana asmeniui, gimusiam po šiuo ženklu. Medalis supakuotas į specialią kapsulę ir kartoninę dėžutę.

  99,00 €
  Tik internetu
 • 99,00 €

  Vandenis (Sausio 20d. – Vasario 18d. ) Sakoma, kad zodiako ženklas apibūdina žmogaus temperamentą ir manierą, o esamas ženklo simbolis atneša sėkmę. Šis grynas Vandenio zodiako ženklo aukso medalis yra ypač graži ir prasminga dovana asmeniui, gimusiam po šiuo ženklu. Medalis supakuotas į specialią kapsulę ir kartoninę dėžutę.

  99,00 €
  Tik internetu
 • 99,00 €

  Jautis (Balandžio 21d. – Gegužės 20d. ) Sakoma, kad zodiako ženklas apibūdina žmogaus temperamentą ir manierą, o esamas ženklo simbolis atneša sėkmę. Šis grynas Jaučio zodiako ženklo aukso medalis yra ypač graži ir prasminga dovana asmeniui, gimusiam po šiuo ženklu. Medalis supakuotas į specialią kapsulę ir kartoninę dėžutę.

  99,00 €
  Tik internetu
 • 99,00 €

  Vėžys ( Birželio 21d. – Liepos 22d. ) Sakoma, kad zodiako ženklas apibūdina žmogaus temperamentą ir manierą, o esamas ženklo simbolis atneša sėkmę. Šis grynas Vėžio zodiako ženklo aukso medalis yra ypač graži ir prasminga dovana asmeniui, gimusiam po šiuo ženklu. Medalis supakuotas į specialią kapsulę ir kartoninę dėžutę.

  99,00 €
  Tik internetu
 • 99,00 €

  Skorpionas (Spalio 24d. – Lapkričio 21d. ) Sakoma, kad zodiako ženklas apibūdina žmogaus temperamentą ir manierą, o esamas ženklo simbolis atneša sėkmę. Šis grynas Skorpiono zodiako ženklo aukso medalis yra ypač graži ir prasminga dovana asmeniui, gimusiam po šiuo ženklu. Medalis supakuotas į specialią kapsulę ir kartoninę dėžutę.

  99,00 €
  Tik internetu
 • 100,00 €

  Aukso moneta - Širdelė. Tai puiki dovana bei ilgalaikė investicija!

  100,00 €
  Tik internetu
 • 105,00 €

  Aukso moneta - Eglutė. Tai puiki dovana ir ilgalaikė investicija!

  105,00 €
  Tik internetu
 • 120,00 €

  Aukso moneta - Angeliukas. Tai puiki dovana krikštynu proga bei ilgalaikė investicija.

  120,00 €
  Tik internetu
 • 145,00 €

  Sėkmę, laimė bei turtus nešantis, išskirtinio dizaino auksinis sėkmės pinigėlis. Vienoje šio auksinio sėkmės pinigėlio pusėje matome spyną, o kitoje raktus, kurie yra simbolis į gyvenimo pasirinkimus ir atrandamą sėkmę bei laimę atvėrus užrakintas duris. Šis  sėkmės pinigėlis tai unikali, simbolinė ir prasminga dovana, kuri simbolizuoja pasirinkimą,...

  145,00 €
  Tik internetu
Rodoma 1 - 12 iš 12 prekių