Prekių sąrašas pagal gamintoją Gemoro

Gemoro - italų gamintojas. Juvelyrikos išskirtinumas - dvelkianti prabanga, aukščiausios kokybės auksas ir brangakmeniai. Gemoro juvelyrika - tai daugiau nei papuošalas. Tai - gyvenimo būdas.

Gemoro papuošalai pagaminti su meile, sukuria laimės ir išskirtinumo jausmą. Gaminiai su brangakmeniais leis jaustis nepakartojamai kiekvieną dieną ir ypatingą proga. Aukščiausios kokybės juvelyrikos dizainai už prieinamą kainą kiekvienam.

Gamintojo kolekcijas galite peržiūrėti paspaudę nuorodą į gamintojo svetainę arba ant paveikslėlio.


Kanados kompanija Gemoro, prieš 20 metų pradėjusi savo verslą mažame miestelyje mažomis gamybinėmis pajėgomis kūrė vienetinius juvelyrinius gaminius, kad galėtų patenkinti įnoringiausių klientų poreikius. Tuometinės nedidelės komandos siekis tiekti prabangiausius papuošalus pasitvirtino. Norint įsigyti aukščiausios klasės meno dirbinius nebereikėjo keliauti į Europą.


Paradoksas, tačiau Europa dabar pati perka gaminius iš kanadiečių ir siunčiasi į žemyną, kad savo pasiūloje turėtų kitoniško dizaino prabangius papuošalus. Mūsų parduotuvėje galite rasti nuostabių žiedelių ir papuošalų ant kaklo su brangakmeniais.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 18 iš 84 prekių
Rodoma 1 - 18 iš 84 prekių