Prekių filtrai

Metalas
Grandinėles ilgis

Grandinėlės Yra 2 prekės(-ių).

Elegantiškos grandinėlės, inkrustuotos briliantais ir Swarovski kristalais. Naujausios žinomų gamintojų kolekcijos, novatoriško dizaino dirbiniai ir klasikiniai papuošalai. Auksinės ir sidabrinės grandinėlės ne tik puikiai derės prie išskirtinio vakaro aprangos ir kitų aksesuarų, tačiau taps ir puikiu pasirinkimu kiekvienai dienai, kuris suteiks...

Elegantiškos grandinėlės, inkrustuotos briliantais ir Swarovski kristalais. Naujausios žinomų gamintojų kolekcijos, novatoriško dizaino dirbiniai ir klasikiniai papuošalai. Auksinės ir sidabrinės grandinėlės ne tik puikiai derės prie išskirtinio vakaro aprangos ir kitų aksesuarų, tačiau taps ir puikiu pasirinkimu kiekvienai dienai, kuris suteiks subtilios elegancijos ir rafinuotumo. Aukštos kokybės grandinėlės ilgą laiką išlaiko savo spindesį, nereikalauja intensyvios priežiūros ir džiugina nesenstančia prabanga. Aukso ir sidabro grandinėlės internetu – rinkitės papuošalus pagal gamintoją, metalą, akmenį, grandinėlės ilgį, kainą ar kitus Jums aktualius rodiklius.

Daugiau
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
 • 157,00 €

  157,00 €
  Pristatymas 2-4 darbo dienos
 • 430,00 €

  Auksinė grandinėlė, kurios ilgį galėsite pasirinkti patys pagal savo poreikį. Grandinėlės ilgiausias ilgis 50cm. "Marco Giovanni"- italų dizainerių kurti juvelyriniai dirbiniai. Unikaliuose  kolekcijose brangakmeniai ir auksas suderinti su nepakartojamu bei išskirtiniu dizainu, kurį žmonės atpažįsta iš tolo.

  430,00 €
  Pristatymas 2-4 darbo dienos
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių